Επαναλειτουργία τάξεων του σχολείου μας.

ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΑΞΕΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Α11 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ έως και την ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Α12 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ έως και τον ΜΗΤΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Α21 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟ έως και τον ΠΡΟΪΟ ΑΝΔΡΕΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Α22 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΠΡΟΪΟ ΓΕΩΡΓΙΟ έως και την ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Β11 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟ έως και την ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Β12 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ έως και την ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Β21 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΠΕΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ έως και τον ΤΗΛΚΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Β22 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΤΗΛΚΕΡΙΔΗ ΛΟΥΚΑ έως και την ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Γ11 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΑΚΡΙΤΙΔΗ ΞΕΝΟΦΩΝ έως και την ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Γ12 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ έως και την ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Γ21 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ έως και τον ΤΗΛΚΕΡΙΔΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Γ22 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ έως και την ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

Τα κυλικεία των σχολικών μονάδων παραμένουν κλειστά μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους.

Για το σχολικό έτος 2019-2020 δεν πραγματοποιούνται οι εκδρομές, επισκέψεις, περίπατοι, εκδηλώσεις, μαθητικοί αγώνες, προγράμματα ανταλλαγής μαθητών και εκπαιδευτικών και η λειτουργία βιβλιοθηκών.

ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΑΞΕΩΝ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΛ11 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως και την ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΑΛ12 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΗΣΤΟ έως και τον ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

ΑΛ21 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΜΕΓΚΙ έως και την ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΑΛ22 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΠΡΟΪΟ ΚΩΝ/ΝΟ έως και την ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

ΒΛ11 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έως και την ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΒΛ12 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΠΑΥΛΟ έως και την ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.

ΒΛ21 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από τον ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗ ΧΡΗΣΤΟ έως και την ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΒΛ22 Κατά την πρώτη εβδομάδα έναρξης λειτουργίας του σχολείου από 18/05/2020, παρακαλούνται οι μαθητές από την ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ έως και την ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ να προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ.